fbpx

Öğrencilerin matematik başarısını
2,5 kat* artıran
Mathsey Matematik Robotu,

kurumsal çözümleriyle
şimdi okullarda!


8-9-10-11 VE 12. SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN!

Okullar ve Eğitim Kurumları için başarıya götüren çok avantajlı çözümler!

Mathsey Temel Matematik Çözüm Programı + Her 100 öğrenciniz için bir öğretmeninize Mentor Eğitimi (Eğitim ücretsiz verilecektir.)

Ücretlendirme
1-10 Öğrenci: 40.000 ₺
11-100 Öğrenci: 120.000 ₺
101-500 Öğrenci: 200.000 ₺
501-1000 Öğrenci: 320.000 ₺

Belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.

Türkiye'de ilk ve tek!

Öğrencilerinizin tüm temel matematik eksiklerini hızla ve eksiksiz kapatın!

Türkiye’nin 73 ilinde ve dünyada 7 ülkede, öğrenci ve velilerine %100’e yakın memnuniyetle hizmet veren Matematik Röntgeni’nin dijital ürünü olan Mathsey Matematik Robotu ile öğrencilerinizin tüm temel matematik eksiklerini hızla ve eksiksiz kapatın!

Ölçüyor, Takip Ediyor ve
Başarıya Ulaştırıyoruz.

Nokta Atışı Analiz

Nokta Atışı Analiz

Mathsey; gücünü Matematik Röntgeni’nden alan ve özel analiz algoritması sayesinde öğrencilerin matematik temelindeki eksikleri nokta atışı tespit eder!

Yapay Zeka ile Özelleşen Dersler

Yapay Zeka ile Özelleşen Dersler

Yapay zeka, yapılan analiz sonucuna göre tespit edilen eksikler için öğrenciye özel bir sıralamayla video program oluşturur ve adım adım süreci düzenler.

Mentor Takibi

Mentor Takibi

Öğrencinin takibini yapacak mentor, başarıya ulaşması için öğrenciyi izler, gerekli durumlarda iletişime geçer ve yönlendirir.

ÖĞRENCİNİN ÖĞRENEREK İLERLEDİĞİNDEN EMİN OLUN!

Özel sistemimiz sayesinde, öğrenci mevcut ders videosunun ölçmesini başarılı olarak tamamlamadan bir sonraki videoya geçemez. Ancak ölçme testlerini başarılı olarak tamamlarsa bir sonraki videoya geçer. Eğer öğrenci bir ders videosunda ilerleyemiyorsa Mentoru iletişime geçer. Öğrenciye gerekli durumlarda konuya dair yeni videolar atarak başarıyla ilerlemesini sağlar.

HIZ AVANTAJI

14 günde* tüm temel eksiklerini kapatma imkanı!
Mathsey Matematik Robotu’nun benzersiz analiziyle eksikleri tespit etmesi ve özel sistemiyle öğrencinin eksiklerini gidermesi sayesinde gereksiz zaman kayıplarının önüne geçilir.

*Mathsey Matematik Robotu sistemine dahil olan, %10 başarı ile başlayan ve programı başarıyla bitiren öğrencilerin günlük 3 saat eksiklik çalışmalarına ayırlamaları halinde 14 günde tüm temel matematik eksiklerini kapattıkları görülmüştür. Programa katılan öğrencilerden eksiklerini en hızlı kapatan 9 günde, en uzun sürede kapatan ise 2,5 ayda kapatmıştır

Mevcut müfredat süreçlerinizi aksatmadan okulunuzun Matematik Başarısını Artırın!

· Okulunuzun temel matematikteki başarı ortalamasını, öğrenci bazlı ve sınıf olarak öğrenin ve geliştirin.
· Öğrencilerinizin bulunduğu sınıf müfredatını daha verimli öğrenmesini sağlayın.
· Öğrencilerinizin eksiklerine özel başarı programıyla kendi öğrenme sürelerinde, başka hiçbir sistemde olamayacak şekilde hızla eksiklerini kapatmalarını sağlayın.
· Öğrencinizin temel matematikteki eksiklerini başarıyla öğrendiğinden emin olun.

Hem Matematik Röntgeni hem de Mathsey Matematik Robotu sistemimize dahil olan öğrencilerimizden deneyimlediğimiz üzere; öğrencilerin temel eksikleri giderildikten sonra matematiği yapabildiklerini görmeleri, özgüvenlerinin artmasının yanında diğer derslerinde de genel başarı artışını sağlamaktadır.

kurumsal-iletisim

Kurumsal Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alın

Formumuzu doldurun, sizi arayalım.

Daha fazla bilgi alın

    kurumsal-iletisim